Facebook’un her geçen gün ilerleyen kullanıcı sayısı ve olumlu geri dönüşler ile sağladığı gücü gören Google’ın sosyal medya mecra atağı Google+ ile ilgili karşılaştırmalar, yorumlar hatta kavgaları görmemek mümkün değil.

Bu sefer işler iyice karıştı…

Bir Google yöneticisinin, Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Google + ile ilgili Google’ı küçümseyen iddiasını geri ateş olarak “Facebook kendi küçük versiyonu.”

Google+ ile ilgili çeşitli konularda Zuckerberg, Facebook COO Sheryl Sandberg ve derinlemesine bir görüşme daha doğrusu tartışmadakilerden biri de PBS Charlie Rose’iydi.

Bradley Horowitz, Google ve Google+ ile ilgili daha doğrusu Zuckerberg’in aşağılamaya dayanan iddialarına Bloomberg TV ile yapılan röportajta yanıt verdi ve “Biz de küçümsenmeyecek büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Yapılan çalışmaların her zaman için kullanıcı geri dönüşlerini hesaplayarak yaptıklarını dile getiren Horowitz, Facebook’un kendi dünyasında yaptığı her hareketin tanrısal bir yargı ve kurgu olmadığını her mecranın kendini geliştirmesi ve değişimi ile güçleneceğini söyleyerek saygın duruşunu korudu.

İşte o röportaj;


Comments

Powered by Facebook Comments

Comments are closed.