Sosyal medya devi Facebook, kullanıcıların doğum günlerine yeniden göz atmalarını sağlıyor.

Doğum gününüzün ertesi günü arkadaşlarınızdan gelen mesajları ve fotoğrafları otomatik olarak derleyen video aracını ile artık bu özel gününüzü anı olarak sayfanızda görebilirsiniz.

Facebook’un  ‘Friend’s Day’ videosunda olduğu gibi yeni doğum günü videoları da hem arkadaşlarınızdan gelen doğum günü mesajlarını hem de gün boyunca çekilmiş fotoğrafları bir araya getiriyor.

Gelecek günlerde aktif olacak bu özelliğin kullanıcılar tarafından sevilmesi bekleniyor. Bu özellik hayata geçtiğinde, doğum gününüzden bir gün sonra Haber Kaynağı’nın en üstünde bir video göreceksiniz. Bu alandaki 45 saniyelik klip önceden izlenebilecek. Ayrıca  belli gönderileri ekleyip çıkararak klibi yeniden düzenleyebilirsiniz.

 

facebook-birthday-768x799

 

 

Facebook tarafından paylaşılan bilgilere göre kullanıcıların her gün 100 milyon doğum günü mesajı gönderiyor. Sonucu bekleyip hep beraber göreceğiz. :)


Comments

Powered by Facebook Comments

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>