Flickr, internette fotoğraflarınızı paylaşmanız için birkaç ilginç özellik tanıttı. En belirgin özelliklerinden biri, sosyal paylaşım hedefleri listelesine eklenen Tumblr’dır. Flickr’daki bu değişiklikler, nerede olursanız olun fotoğraf yüklemenizi kolaylaştırmak için yapıldı; hatta giriş yapmamış bir Flickr kullanıcısı olsanız bile kolaylıkla fotoğraf yükleyebiliyorsunuz.

Flickr yetkilileri şirket blogunda; Tublr’ı hedef paylaşımı olarak eklediklerini ve bazı mevcut bloglardan yerel destek almayı bıraktıklarını yazdı; ayrıca fotoğraflarınızı internette paylaşmanın farklı yollarını bulmak için her zaman App Garden’a bakabileceğinizi de ekledi.

Yeni özelliklerdeki asıl amaç, fotoğrafları her yerde paylaşabilmenizdir. Paylaşım seçeneklerinin, fotoğraf sayfasında göze çarpan yeni bir yeri var ve koleksiyonlar / bütün fotoğraf akışları da dahil fotoğraf gruplarınızı, e-posta yoluyla olduğu gibi birkaç sosyal sitede de paylaşabileceksiniz.

Bu servis ayrıca, kullanıcılarına halka açık olmayan içerikleri ve grup fotoğraflarını da Facebook’da paylaşma imkanı veriyor. Genel fotoğraflar da, yüklendikleri anda otomatik olarak Facebook’da paylaşılabiliyor.

Ayrıca artık Flickr’dan çıkış yapmadan Twitter ve Facebook’da fotoğraf paylaşılabiliyor.

Aşağıda yeni paylaşım seçeneklerinden birkaç görüntü bulunmakta:


Comments

Powered by Facebook Comments